KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144426
nr 1714 4426
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 116x89 cm, yttermått inklusive ram: 118x91 cm
Kondition: slitage, skadad duk
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
6.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 28 juli 2025
kl 19:35:54
6.000 kr
4.800 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
5.200 kr
5.400 kr (Budbetjänt)
5.600 kr
5.800 kr (Budbetjänt)
6.800 kr